Lada chłodnicza z szybą prostą dł. 122 cm L-A

Lada chłodnicza z szybą prostą dł. 122 cm L-A
Producent:
RAPA

brutto: 6985.17 zł
netto: 5679.00 zł

wymiary Lada chłodnicza z szybą prostą świetnie nadaje się do obiektów gdzie cenny jest każdy kawałek miejsca do ekspozycji. Zastosowanie hartowanych, dzielonych szyb prostych ,w tych urządzeniach chłodniczych, pozwala na wykorzystanie górnej części lady jako dość szerokiej półki wystawowej. Szyby można łatwo otwierać i demontować. Ułatwia to czyszczenie i estetyczne zatowarowanie lady. Cześć ekspozycyjna wykonana jest z blachy nierdzewnej polerowanej. Lady chłodnicze posiadają od strony obsługi pojemne przechowalniki. Istnieje możliwość wstawienia przegród w części ekspozycyjnej jak i w przechowalniku.
LADA CHŁODNICZA, LADY CHŁODNICZE
WAŻNE !!! Lady chłodnicze można wnieść przez drzwi o szerokości 80 cm, 90 cm, 105 cm. Po demontażu szyb zmieszczą się przez drzwi o szerokości 80 cm.

DOSTAWA URZĄDZENIA GRATIS !!!
URZĄDZENIA CHŁODNICZE, LADA CHŁODNICZA
Potrzebne inne urządzenia chłodnicze ? - kliknij lub poszukaj tutaj

Wymiary urządzenia:
Długość - 122 cm
Wysokość - 122 cm
Szerokość - 82 cm, 90 cm, 107 cm

Parametry:
zasilanie: 230V
zakres temperatury: + 1 do +10 C
czynnik chłodzący: R-507
agregat: ACC (Elektrolux)
odszranianie:
automatyczne

LADA CHŁODNICZA, LADY CHŁODNICZE

Galeria produktu:

www.sprzęt-gastronomiczny.pl , akcesoria barmańskie, wyposażenie sklepów Olsztyn ul. Składowa 3 Meble sklepowe, Wyposażenie gastronomii Olsztyn , www.zmywarki-gastronomiczne.pl - Chojniki, Łomża, Szczytno, Olsztyn ul. Składowa 3 - a-babiel.pl - Ostrołęka, mazowieckie, Warszawa - Płyn do zmywarki Sprzęt gastronomiczny, akcesoria kuchenne, wyposażenie sklepów, Serwisant-Gastronomiczny - Chojniki, Łomża, Szczytno, Olsztyn ul. Składowa 3 - www.a-babiel.pl - Ostroleka, Mazowieckie, Warszawa, www.sprzęt-gastronomiczny.pl
Sklep internetowy Shoper.pl